SOFA ABBE

Sofy

Wyświetlanie wszystkich 23 wyników

 • SOFA ABBE

  ABBE – komfort w prostym wydaniu

  Nieprzemijająca klasa i wyjątkowy komfort gwarantują, że dom, w którym znajdzie się ABBE zyska idealne miejsce do odpoczynku.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: wybierz tkaninę z naszej kolekcji, aby stworzyć ABBE, która idealnie dopasuje się do twojego domu. Możesz zdecydować się na dodatkowe poduszki, które nie tylko nadadzą meblom przytulnego charakteru, ale także staną się ozdobą.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: przeszycia na poduchach podkreślają geometrię kształtów mebla. Kwadratowy podłokietnik może służyć za podręczny stolik, na który można odłożyć książkę czy postawić filiżankę herbaty.

  Quick View
 • SOFA ALASKA

  Miękka, wygodna, niesamowicie komfortowa rodzina mebli przeznaczonych do salonu. Wypełnienie poduszek pierzem wzmacnia odczucie wygody. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na miękkie poszycie z tkanin naturalnych lub szenilowych – efekt będzie jeszcze bardziej doceniony. Mnóstwo poduszek to tylko dodatkowy atut, aby sofa ta sprzyjała perfekcyjnemu wypoczynkowi.​

   

  Quick View
 • SOFA ASPEN

  ASPEN – wiele możliwości odpoczynku

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: wielką zaletą ASPEN jest dostępność aż 16 zestawów. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że niektóre niewiele różnią się między sobą, to właśnie te drobne różnice powodują, że każdy może stworzyć idealną przestrzeń do wypoczynku.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: poduchy oparciowe i siedzeniowe ASPEN wypełnione są specjalną mieszanką pierza i silikonowych kulek, która zapewnia meblowi niesamowitą miękkość i wygodę. Prosta ale przemyślana forma powoduje, że ASPEN to model, który może służyć rodzinie przez lata.

  Quick View
 • SOFA BARI

  BARI to zgrabna sofa z funkcją spania. Wszystkie zastosowane elementy mają podkreślić prostotę bryły – foremne poduch siedziska i oparcia oraz idealnie wyprofilowane nóżki. BARI jest meblem, w którym wykorzystanie funkcji spania jest maksymalnie uproszczone. Używanie mechanizmu do rozkładania nie wymaga dużej siły. Mebel posiada pojemnik na pościel, a jako standartowy element dodawany jest pled, który ma chronić tkaninę obiciową przed zniszczeniem podczas snu.

  Quick View
 • SOFA BRANDON

  Fuzja wygody i prostoty wsparta nowoczesnością. Prosta bryła BRANDONA to punkt wyjściowy – ze względu na powierzchnię pomieszczenia i nasze potrzeby możemy poprzestać na podstawowym modelu – zyskamy wygodny i elegancki mebel. Możemy też pójść krok dalej i wybrać kilka typów narożników lub wykorzystać przygotowany dla tej kolekcji moduł, który tworzy delikatny łuk i pozwala na uzyskanie efektowych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. BRANDON – funkcjonalnie piękny.

  Quick View
 • SOFA JULIA

  Projektant Dan Ihreborn udowadnia, że poduszki, delikatne kolory obicia oraz zaokrąglone elementy nie pozbawiają mebla lekkości i współczesnego sznytu. Efekt ten podbił stosując delikatne, nowoczesne nóżki i decydując się na wąskie podłokietniki stanowiące jeden element z plecami mebla. Ponadto, doskonałe proporcje wszystkich elementów tej rodziny sprawiają, że można bez wahania powiedzieć: Julia jest idealna.

  Julia – perfekcyjny romantyzm.

  Quick View
 • SOFA LENA

  LENA to model, dzięki któremu stworzysz wyjątkowe wnętrze. Możesz wybierać spośród 3 różnych sof, które są dostępne w dwóch rodzajach tapicerki.
  Dodaj poduszki z charakterystycznym zakończeniem i zdecyduj się na wersję standardową lub z większą głębokością siedziska.

  LENA – to niesamowita sofa, która spełni Twoje oczekiwania.

  Quick View
 • SOFA MAJA

  MAJA – wyrazisty akcent we wnętrzu

  Zwolennicy nietuzinkowych mebli poznają się na MAJI już przy pierwszym spotkaniu. Pokochają jej zaskakującą formę i docenią to, że dobrze jej w intensywnych kolorach.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: rodzaj tkaniny, jej kolor oraz dobór odpowiednich nóżek. Kombinacja tych trzech elementów daje ogrom możliwości, aby stworzyć wyjątkową sofę.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: przeszycia na krawędziach mebla podkreślają kształt mebla i są dowodem na jej mistrzowskie wykonanie.

  W TEJ RODZINIE DOSTĘPNE SĄ: sofy w 2 wielkościach. Aby poznać szczegóły zobacz wymiary lub pobierz kartę produktową.

  Quick View
 • SOFA MALTE

  MALTE – stworzona do wypoczynku

  Najwyższy poziom komfortu i indywidualne wzornictwo to cechy całej kolekcji tea&book oraz samej MALTE, która jest jej idealną reprezentantką.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: nasza bogata kolekcja tkanin pomoże Ci stworzyć mebel idealny do Twojego wnętrza.

  Quick View
 • SOFA NOVA

  Kolekcja Nowa to kilkadziesiąt możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem elementów takich jak sofa, narożnik, fotel i podnóżek. Cechą rozpoznawczą jest podłokietnik , który pełni funkcję wygodnej półki. Unikalne moduły pozwalają budować sofy i narożniki pod wybranym kątem – uzyskane efekty są niezwykłe. Wybrane modele sof posiadają funkcję spania. QUATTRO to kolekcja kompleksowa, aktualna pod względem stylistycznym, trwała i elegancka – poznaj wszystkie jej możliwości. QUATTRO – bez ograniczeń.

  Quick View
X