BARI

Sofy z funkcją spania

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • BARI

  PDF

  BARI to zgrabna sofa z funkcją spania. Wszystkie zastosowane elementy mają podkreślić prostotę bryły – foremne poduch siedziska i oparcia oraz idealnie wyprofilowane nóżki. BARI jest meblem, w którym wykorzystanie funkcji spania jest maksymalnie uproszczone. Używanie mechanizmu do rozkładania nie wymaga dużej siły. Mebel posiada pojemnik na pościel, a jako standartowy element dodawany jest pled, który ma chronić tkaninę obiciową przed zniszczeniem podczas snu.

   


 • LUKAS

  PDF

  Kolekcja mebli z funkcją spania. LUKAS posiada jedyny w swoim rodzaju mechanizm zmiany sofy w łóżko – wygodny i prosty – płaszczyzna spania wraz z materacem cały czas znajduje się wewnątrz mebla, trzy proste ruchy i gotowe. W ciągu dnia LUKAS będzie stanowić solidny i wygodny mebel wypoczynkowy, na którego wygląd mamy wpływ – do wyboru rozmiar sofy oraz jeden z trzech typów podłokietników. LUKAS – liczy się wnętrze.


 • PUK

  PDF

  Sofa z funkcją spania. Została zaprojektowana tak, aby proces rozkładania wymagał jak najmniej miejsca. PUK idealnie sprawdzi się zatem w niewielkich wnętrzach, dzięki swojej prostocie wpisze się także w każdą nowoczesną aranżację. Wysoka funkcjonalność i zdolności adaptacyjne sofy PUK stanowią o jej wartości. PUK – mała-wielka sofa.