AGDA

Fotele

Wyświetlanie wszystkich 41 wyników

 • AGDA

  ADGA pdf

  Duński design lat 60 i 70 – to jego wpływy można od razu dotrzeć przyglądając się meblom z rodziny AGDA. Dzięki tej inspiracji, model ten ma idealne proporcje i świetną linię. Aby uchronić bryłę mebla przed nadmierną prostotą i nadać mu wyrazistości projektanci wizualnie skrócili dość niskie oparcie i płynnie połączyli je w całość z podłokietnikami. Ten zabieg powoduje, że mimo sporych wymiarów, Agda prezentuje się nadzwyczaj lekko. Forma tego mebla powoduje, że dzięki doborowi odpowiedniej tkaniny może się ona stać supernowoczesnym meblem idealnym do loftu lub niezobowiązujący akcentem w bardziej klasycznym wnętrzu. Elastyczność zastosowań AGDY wzmacnia również fakt, że można wybierać spośród trzech rodzajów nóżek – a to właśnie one nadają meblom tapicerowanym ostateczny look.


 • ALEX

  ALEX pdf

  ALEX – mebel, którego się nie zapomina

  Niespotykane oparcie – cienkie, wysokie, o charakterystycznym zaokrąglonym kształcie – to element, który wyróżnia ALEX spośród innych modeli. Wyjątkowy komfort powoduje, że ALEX to mebel, do którego chce się wracać.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: obicie mebla odgrywa w przypadku ALEX kluczową rolę. Skórzana tapicerka podkreśl jego elegancję, charakterystyczny welur materiał nada mu nieco ekstrawagancji, a tkanina w delikatny deseń uczyni z ALEX przytulne miejsce odpoczynku. Do wyboru są również 2 rodzaje nóżek, które dopełnią stylistykę mebla.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: szeroka poducha siedzeniowa, poduszka lędźwiowa i dodatkowa poduszka pełniąca rolę zagłówka to rozwiązania, które zapewniają ponadprzeciętny komfort. Prostokątny podnóżek, dzięki nachyleniu, tworzy ergonomiczną całość z fotelem.

  W TEJ RODZINIE DOSTĘPNE SĄ: fotel, sofa, 2 rodzaje podnóżków.


 • ALLAN

  ALLAN pdf

  Przykład doskonałego projektowania, gdzie twórca nie traci z oczu podstawowych funkcji mebla – wygody i piękna. Fotel, choć ma unikalny kształt nie przestaje zadziwiać harmonią i komfortem użytkowania. Siedzisko odchylono od osi pionowej – ten zabieg sprawia, że fotel zastygł nieruchomo jakby na moment przed upadkiem. Linię drewnianych podłokietników poprowadzono z rozmachem przywracając bryle stabilność. ALLAN – niesforna forma.


 • ALMA

  ALMA pdf

  Poznaliśmy przepis na wygodę. Oto składniki – grube i sprężyste siedzisko, miękka poduszka oparciowa z dekoracyjnymi guzikami oraz zaokrąglone oparcie, które zdaje się obejmować siedzącego. Oto ALMA – kwintesencja wygody. Każdy z elementów może zostać wykonany z innej tkaniny. W zależności od wzorniczego klimatu wnętrza wybrać możemy fotel na klasycznej drewnianej ramce z nogami lub na metalowej i obrotowej stopie. ALMA – weź wygodę do domu.


 • BLACKBIRD

  BIRDS BLACKBIRD pdf

  Blackbird – naturalna dynamika

  Blackbird to jeden z czterech foteli tworzących The Birds Collection. Piękne formy tych foteli inspirowane są naturą, a ich wyjątkowy komfort uzyskano dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

  WARTO WIEDZIEĆ: zewnętrzny stelaż fotela jest wykonany z kompozytu, który stosuje się m.in. w łodziach.

  ZWRÓĆ UWAGĘ NA: pikowanie i ostre krawędzie mebla, podkreślone przez odpowiedni kolor obicia, tworzą mebel o dynamicznym wyglądzie.

  W KOLEKCJI DOSTĘPNE SĄ: fotel Blackbird można uzupełnić o podnóżek. W The Birds Collection dostępny jest również specjalnie zaprojektowany stolik

  The Birds Collection – technologia i piękno inspirowane naturą.


 • BRANDON

  BRANDON pdf

  Fuzja wygody i prostoty wsparta nowoczesnością. Prosta bryła sofy BRANDON to punkt wyjściowy – ze względu na powierzchnię pomieszczenia i nasze potrzeby możemy poprzestać na podstawowym modelu – zyskamy wygodny i elegancki mebel. Możemy też pójść krok dalej i wybrać kilka typów narożników lub wykorzystać przygotowany dla tej kolekcji moduł, który tworzy delikatny łuk i pozwala na uzyskanie efektowych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. BRANDON – funkcjonalnie piękny.


 • CLARK

  CLARK pdf

  CLARK jest młody duchem, dynamiczny i pomocy. CLARK to krzesło o doskonałych proporcjach przeznaczone do każdego rodzaju wnętrza. Stalowe, błyszczące rusztowanie na którym umieszczono siedzisko stanowi ozdobę mebla oraz jego stabilne oparcie. Tapicerowane elementy dają nieograniczone możliwości aranżacyjne – CLARK wygląda świetnie zarówno w gładkiej jak i wzorzystej tkaninie. Zestawienie miękkiej tkaniny z chłodem metalowych nóżek daje atrakcyjny wzorniczy efekt. Krzesło dostępne również w wersji z podłokietnikiem. CLARK – styl dla młodych duchem.


 • CUTE

  CUTE pdf

  Fotel Cute uczyni niewielkie wnętrze przyjemnym

  Właściciele niewielkich mieszkań zwykle nie decydują się na wolnostojące fotele, choć wiedzą, że tracą wygodny i efektowny element swojego wnętrza. SITS postanowił zaradzić tej sytuacji i proponuje lekki w formie fotel Cute.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: wybierz materiał obiciowy z naszej bogatej kolekcji i stwórz swój fotel idealny. Jeśli Cute będzie w kolorze szarym czy beżowym, będzie stanowił neutralny element wnętrza. Ale wybór soczystej zieleni czy energetycznej czerwieni uczyni z niego gwiazdę aranżacji.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: Cute to wygodny fotel o niewielkich wymiarach. Swoją efektowność zawdzięcza luźno spływającemu materiałowi obiciowemu. Styl fotela jest ponadczasowy.


 • DONNA

  DONNA pdf

  Różnorodność, tkaniny, kolor i wyraźny charakter. Te cechy sprawią, że każde wnętrze w którym znajdzie się DONNA nabierze blasku.


 • ELSA

  PDF karta produktu

  ELSA to fotel o wyjątkowych proporcjach i charakterystycznym kształcie podłokietników. Specjalna poduszka, którą zawiesza się na oparciu, aby ulżyć naprężonym mięśniom karku, powoduje, że odpoczynek w tym fotelu jest niezmiernie satysfakcjonujący. Wysokie ale delikatne nóżki są wsparciem fotela i gwarancją jego pięknego wyglądu.


 • FINE

  FINE pdf

  Fine – świetny na różne sposoby

  Ta rodzina mebli daje tak wiele możliwości aranżacji, że każdy FINE może okazać się wyjątkowy.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: możesz zadecydować o rodzaju podłokietnika, typie nóżek, rodzaju tapicerki oraz o tym czy ma być gładka czy pikowana. Wybierz tkaninę lub skórę z naszej kolekcji aby mebel idealnie pasował do Twojego wnętrza.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: drewniany podłokietnik w jasnym odcieniu i neutralna lub pastelowa tkanina stworzą mebel o ciepłym, skandynawskim sznycie. Natomiast otapicerowany podłokietnik, metalowe nóżkami i skórzana tapicerka wykreują zaskakująco klasyczny i wręcz gabinetowy FINE.

  W TEJ RODZINIE DOSTĘPNE SĄ: fotel, sofa, elementy do stworzenia własnego zestawu, 2 gotowe zestawy, podnóżki w dwóch wielkościach.


 • GINEVRA

  GINEVRA pdf

  GINEVRA to królowa, która przy boku legendarnego Artura wprowadziła sporo zamętu wśród rycerzy Okrągłego Stołu. Fotel o tej samej nazwie również wzbudzi powszechne zainteresowanie. Niewielkie rozmiary przy wyjątkowej oryginalności bryły. Ginevra jest trochę jak tron, trochę jak obiekt z muzeum sztuki nowoczesnej. Nikogo nie pozostawi obojętnym. Wyjątkowy kształt siedziska wcale nie oznacza rezygnacji z wygody. Fotel ma bardzo ergonomiczny kształt a fakt, że wykonano go z pianki wysokoelastycznej i zastosowano poduszki podlędźwiowe sprawia, że siedząc na nim poczujemy prawdziwy komfort.


 • GRETA

  GRETA pdf

  Są meble, które, podobnie jak osoby, zapachy i krajobrazy kojarzą nam się z domem. Taka jest GRETA – elegancka, a przy tym trwała i doskonale wygodna. Coś w delikatnych łukach oparcia i pięknych drewnianych nóżkach, coś w wygodzie, którą daje dodatkowa poducha sprawia, że po wejściu do pomieszczenia od razu wybieramy GRETĘ. GRETA – witaj w domu.


 • HOWARD

  HOWARD pdf

  Model, w którym udało się w atrakcyjny sposób połączyć stare z nowym. Stylizowane nóżki oraz pięknie wyprofilowane podłokietniki nawiązujące do klasycznych wzorów dworskich mebli wypoczynkowych, które zestawione z prostym i wygodnym siedziskiem tworzą spójną całość. HOWARD – piękno z historią w tle.


 • IMPULSE

  IMPULSE pdf

  W lekkiej bryle mebla mieści się mnóstwo stylu – IMPULSE urzeka prostotą i charakterem. Nowoczesny styl kolekcji można wzmocnić wybierając pośród dwóch typów metalowych nóżek, lub stonować za pomocą drewnianych detali. Mamy również wpływ na kształt korpusu mebla – dwa rodzaje podłokietników, poduszki podłokietnikowe jako element dodatkowy lub stałe albo zmienne poszycie – pomogą nadać meblom Twój własny styl. IMPULSE – wyróżnij się stylem.


 • JENNY

  JENNY pdf

  JENNY – elegancka, przytulna czy zaskakująca?

  Ian Archer, choć jest Brytyjczykiem, tworząc JENNY zamknął w jej bryle kwintesencję skandynawskiego designu: świetne proporcje, lekkość, minimalizm. Zadbał również o mnogość elementów, które pozwolą stworzyć przestrzeń idealną do wypoczynku dla całej rodziny.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: poduszki oparciowe dostępne są w trzech wersjach. Możesz wybrać duże, które uczynią mebel eleganckim; małe, które zmienią JENNY w niezmiernie przytulny model; lub połączyć oba rozmiary, tworząc zaskakującą kombinację.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: drewniane nóżki nadają meblom z rodziny JENNY wyglądu charakterystycznego dla skandynawskiego wzornictwa. Będzie on podkreślony zwłaszcza przez ten model nóżek, który obejmuje boki mebla. Pięknie zaokrąglony tył narożnika to zabieg projektanta Iana Archera, który wyróżnia ten mebel spośród innych.

  W TEJ RODZINIE DOSTĘPNE SĄ: szeroki (blisko 120 cm) fotel, 2 rodzaje sof, elementy do tworzenia zestawów – w tym szezląg i narożnik oraz 4 gotowe zestawy.


 • JULIA

  JULIA pdf

  JULIA to model wpisujący się w linię Modern Romantic SITS. Projektant Dan Ihreborn udowadnia, że poduszki, delikatne kolory obicia oraz zaokrąglone elementy nie pozbawiają mebla lekkości i współczesnego sznytu. Efekt ten podbił stosując delikatne, nowoczesne nóżki i decydując się na wąskie podłokietniki stanowiące jeden element z plecami mebla. Ponadto, doskonałe proporcje wszystkich elementów tej rodziny sprawiają, że można bez wahania powiedzieć: Julia jest idealna.

  Julia – perfekcyjny romantyzm.


 • KAJSA

  KAJSA pdf

  Linie prowadzone przez projektanta zostały odtworzone dzięki ozdobnym przeszyciom na krawędziach fotela. Widać teraz całe piękno bryły, które przywodzi na myśl kielich kwiatu lub złożone w ten kształt dłonie. Siedząc w fotelu jesteśmy wręcz otoczeni przez komfort. KAJSA wygląda najpiękniej wykonana z velvetowych i szenilowych tkanin. KAJSA – w otoczeniu komfortu.


 • LENA

  LENA pdf

  LENA to model, dzięki któremu stworzysz wyjątkowe wnętrze. Możesz wybierać spośród 3 różnych sof, które są dostępne w dwóch rodzajach tapicerki.
  Dodaj poduszki z charakterystycznym zakończeniem i zdecyduj się na wersję standardową lub z większą głębokością siedziska.

  LENA – to niesamowita sofa, która spełni Twoje oczekiwania.


 • LISA

  LISA pdf

  Fotel o wyjątkowej formie, tradycyjny i nowoczesny zarazem. Szerokie oparcie i klasyczne nóżki współgrają z oryginalnym wycięciem będącym oparciem dla rąk oraz zaskakującym układem guzików na oparciu. Efekt można wzmocnić wybierając guziki w innym niż oparcie kolorze. Przemyślane zestawienie elementów nowoczesnych i klasycznych stanowi największy atut mebla i przesądza o jego oryginalności. LISA – kontrast źródłem piękna.


 • LOVEBIRD

  BIRDS LOVEBIRDS pdf

  Lovebird – odpoczynek w idealnym kształcie

  Lovebird to jeden z czterech foteli tworzących The Birds Collection. Piękne formy tych foteli inspirowane są naturą, a ich wyjątkowy komfort uzyskano dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

  WARTO WIEDZIEĆ: przypominający kształtem muszlę zewnętrzny stelaż fotela jest wykonany z kompozytu, który stosuje się m.in. w łodziach.

  ZWRÓĆ UWAGĘ NA: nieprzerwana linia konturu mebla nadaje mu idealnie opływowe kształty.

  W KOLEKCJI DOSTĘPNE SĄ: fotel LOVEBIRD można uzupełnić o podnóżek. W The Birds Collection dostępny jest również specjalnie zaprojektowany stolik.

  The Birds Collection – technologia i piękno inspirowane naturą.


 • MERLIN

  MERLIN pdf

  MERLIN jak prawdziwy czarodziej zadziwia i nie daje zaszufladkować. To krzesło, jednak dzięki podłokietnikom jest wygodne jak fotel. Ma klasyczny kształt, jednak wymienne poszycia pozwalają osiągnąć każdy niemal efekt aranżacyjny. Jest łatwy w przenoszeniu, jednak dzięki poduszkom oparciowym zapewnia niezwykłą wygodę. MERLIN zaczaruje każde wnętrze.


 • MINI

  MINI pdf 

  Mini a intryguje

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: możesz wybierać pomiędzy skórzanym obiciem, a kolekcją tkanin aby stworzyć swój fotel idealny. Do wyboru są także cztery rodzaje ram mebla.

  WARTO WIEDZIEĆ: Mini jest jednym z modeli z nowej serii SITS Compact Living, stworzonej na potrzeby niewielkich przestrzeni. Meble z tej serii są zdecydowanie mniejsze niż inne propozycje firmy, ale dzięki przemyślanej konstrukcji i wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, bezkompromisowo realizują filozofię Comfortable Life przyświecającą SITS.


 • MOKKA

  MOKKA pdf

  Okrągłe siedzisko przypomina kształtem pufę jednak idealnie wyprofilowane oparcie pozwala doskonale spełniać funkcję zgrabnego fotela. MOKKA jest niezwykle wygodna, a zarazem funkcjonalna. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe przenoszenie i osiąganie kolejnych efektów aranżacyjnych. Raz ustawiony fotel również może dynamicznie zmieniać swoje ustawienie dzięki zastosowaniu – w jednej z wersji MOKKI – mechanizmu obrotowego. Kolejne dostępne rozwiązanie to dyskretnie ukryte pod siedziskiem ślizgacze


 • MYBIRD

  BIRDS MYBIRD

  Mybird – mebel, który chce się mieć

  Mybird to jeden z czterech foteli tworzących The Birds Collection. Piękne formy tych foteli inspirowane są naturą, a ich wyjątkowy komfort uzyskano dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

  WARTO WIEDZIEĆ: przypominający kształtem muszlę zewnętrzny stelaż fotela jest wykonany z kompozytu, który stosuje się m.in. w łodziach.

  ZWRÓĆ UWAGĘ NA: niebanalne krawędzie oraz harmonijny podział siedziska i oparcia fotela Mybird czynią z niego mebel, który chce się mieć.

  W KOLEKCJI DOSTĘPNE SĄ: fotel Mybird można uzupełnić o podnóżek. W The Birds Collection dostępny jest również specjalnie zaprojektowany stolik.

  The Birds Collection – technologia i piękno inspirowane naturą.


 • NINA

  NINA pdf

  Fotel, który ma moc tworzenia stylu. Nowatorskie nawiązanie do klasycznego designu lat 70 XX wieku jednoznacznie klasyfikuje NINĘ jako mebel odpowiedni do wnętrz o najwyższym poziomie stylistycznego wyrafinowania. Klasyczne siedzisko doskonale wygląda tapicerowane każdym rodzajem tkaniny. Podstawa to klasyczna obrotowa noga albo delikatna, nowoczesna rama – do wyboru.


 • POLA

  POLA pdf

  POLA jest propozycją dla zwolenników tradycyjnych form w nowoczesnej odsłonie. Klasyczne pochodzenie mebla ujawnia się w delikatnej, zaokrąglonej linii oraz w pikowaniach na oparciu. Swoją nowoczesność POLA udowadnia lekkością bryły posadowionej na wysokich nóżkach. Aby uzyskać dodatkowy efekt dekoracyjny wprowadzono możliwość wykonania guzików w innym kolorze niż sofa.


 • RASMUS

  RASMUS pdf

  „Szukam tradycyjnego mebla w nowoczesnym wydaniu” – tak wielu klientów SITS opisywało swoją idealną kanapę. W odpowiedzi na to oczekiwanie projektanci SITS stworzyli rodzinę mebli RASMUS. Tradycyjne rysy mebli RASMUS to zaokrąglone oparcia i podłokietniki, rama obciągnięta materiałem oraz klasyczne, toczone nóżki. Natomiast nowoczesne to odmienione proporcje (wydłużone siedzisko), które nadają meblowi lekkości oraz możliwość tapicerowania wybranych elementów (przód podłokietnika, tył oparcia i przedni panel) inną tkaniną niż całość mebla.

  Rasmus – tradycja i nowoczesność.


 • ROSE

  ROSE pdf

  Swoją elegancję mebel ten zawdzięcza kształtom, które nawiązują do stylistyki brytyjskich clubs for gentelmen. Jednocześnie mebel ten jest nowoczesny i zaskakujący dzięki wprowadzeniu do jego projektu metalowych nóżek.


 • SHELL

  SHELL pdf

  Wspaniały kształt siedziska i niezwykle dekoracyjna podstawa sprawiają, że SHELL to wyjątkowy mebel. Siedzisko zamyka się wokół siedzącego, otacza go zapewniając komfort i spokój. Lekkość fotela wynika z rozwiązania zastosowanego u jego podstawy – metalowa ramka albo noga z obrotnicą – oba lśniące i rozświetlające każde wnętrze. SHELL – forma i blask.


 • SOFTBIRD

  BIRDS SOFTBIRD pdf

  SOFTBIRD – miękkie piękno

  SOFTBIRD to jeden z czterech foteli tworzących The Birds Collection. Piękne formy tych foteli inspirowane są naturą, a ich wyjątkowy komfort uzyskano dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

  WARTO WIEDZIEĆ: przypominający kształtem muszlę zewnętrzny stelaż fotela jest wykonany z kompozytu, który stosuje się m.in. w łodziach.

  SOFTBIRD wyróżnia się ze wszystkich foteli w kolekcji niebywałym komfortem. Udało się go osiągnąć dzięki zastosowaniu pierza.

  ZWRÓĆ UWAGĘ NA: rozłożone na boki zaokrąglone podłokietnik i niewysokie oparcie nadają fotelowi kuszącego uroku.

  W KOLEKCJI DOSTĘPNE SĄ: fotel SOFTBIRD można uzupełnić o podnóżek. W The Birds Collection dostępny jest również specjalnie zaprojektowany stolik.

  The Birds Collection – piękno i technologia inspirowane naturą.


 • TILDE

  TILDE pdf

  TILDE – kompaktowa klasyka

  Ponadczasowe kształty oraz wzorcowy rozmiar TILDE gwarantują, że mebel ten będzie dobrze wyglądał zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w miejscach użytku publicznego.

  DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB: z bogatej kolekcji SITS wybierz tkaninę odpowiednią do Twoich potrzeb. Zwróć uwagę na tkaniny welurowe, które nadadzą TILDE bardziej ekskluzywnego charakteru.

  ZWRÓĆ UWAGĘ: zwężające się podłokietniki i wyraźnie zaznaczona poducha siedzeniowa nadają sofie i fotelowi charakterystycznego wyglądu. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi siedziska pufa TILDE może być ozdobą wnętrza – nawet jako samodzielny mebel.

  W TEJ RODZINIE DOSTĘPNE SĄ: fotel, sofy 2- oraz 3-osobowa, pufa.


 • TIMJAN

  TIMJAN pdf

  TIMJAN jest częścią kolekcji YourTime wprowadzonej przez SITS. Posiada on wyższe nogi, co umożliwia łatwiejsze sprzątanie. Jednocześnie siedzisko znajduje się wyżej, co umożliwia łatwiejsze siadanie i wstawanie z sofy. W przypadku gdybyś chciał zwiększyć komfort sofy, istnieje możliwość dodania specjalnego zagłówka wspierającego głowę i kark.


 • VENEZIA

  VENEZIA pdf

  Tapicerowane krzesło o doskonałych proporcjach. Kubiczny kształt siedziska urzeka prostotą, a delikatne i smukłe nogi nadają subtelności i równoważą bryłę mebla. VENEZIA to kwintesencja elegancji i jasno zdefiniowanego stylu. VENEZIA – niepowtarzalny styl.


 • VIGGO

  VIGGO pdf

  Viggo to komfortowe krzesło z drewnianymi nogami, które doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń.
  Jeśli chcesz dodać energii do twojego pomieszczenia, wybierz krzesła w różnych kolorach.
  Dla miłośników eleganckiego stylu jest dostępne także w skórze.


 • WATSON

  Watson pdf

  Fotel, który pokochasz. Kształt bryły oraz detale, słowem wszystkie elementy mebla, zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkownika, przy zachowaniu elementów romantycznego stylu cechującego się łagodnością i harmonią. Półokrągłe podłokietniki oraz delikatne łuki okalające oparcie doskonale budują nostalgiczny klimat wnętrza, w którym stoi WATSON. WATSON – początek długiej przyjaźni.